Найдорожчі Страви Світу

Калейдоскоп
Найдорожчі Страви Світу
1234 Коментарі Вимкнено до Найдорожчі Страви Світу

1. Морозиво “Frrrozen Haute Chocolate” – $ 25 000 (Нью-Йорк, США)

Найдорожчі Страви Світу

Морозиво “Frrrozen Haute Chocolate” – $25 000 (Нью-Йорк, США)

Заморожений гарячий шоколад, який був названий найдорожчим десертом світу в 2007 році, пропонують відвідувачам нью-йорського ресторану “Serendipity 3”  за ціною $25 000. Десерт готується з 14 найдорожчих і найрідкісніших у світі сортів какао та подається в кришталевому келиху, прикрашеному 5гр їстівного золота. До Сандею також подається золота ложка, оздоблена діамантам, яку замовник вишуканого десерту, разом із келихом, може забрати із собою.

2.       Pizza Louis XIII – 8300 € (Неаполь, Італія)

Найдорожчі Страви Світу

2. Pizza Louis XIII – 8300 € (Неаполь, Італія)

Насьогодні піца «Людовик XIII» є найдорожчою у світі. Особливістю такої піци є не тільки продукти, які входять до її складу, але й те, що на її приготування спеціально приїджають кулінарі, на чолі з відомим італійський шеф-кухарем і автором піци – Ренато Віола. На очах у замовника, на заздалегідь приготоване тісто викладають креветки, м’ясо омара і лангуста, три види ікри і моцарелу буффало – сир, приготовлений з молока чорних буйволиць. На завершення, кухар заливає блюдо коньяком, на честь якого і названа піца – Louis XIII Remy Martin. Правда, наїстися вдосталь навряд вийде, адже діаметер готової піци лише 20 см.

3.       Fleur Бургер – $ 5000 (Лас-Вегас, США)

Найдорожчі Страви Світу

Fleur Бургер – $ 5000 (Лас-Вегас, США)

Популярний ресторан Fleur, що у Лас-Вегасі, у своєму меню пропонує гамбургер для справжніх гурманів, зроблений з японської яловичини, фуа-гра та трюфелів. До бургера подається спеціальний тип шампанського Chaeau Petrus за ціною $ 2500. І хоча бургер не надто вражає своєю зовнішньою вишуканістю, але інгредієнти, використані для його приготування імпортовані з різних частин світу і є досить дорогими.

4.       Суші “Del Oriente” – $ 2034 (Маніла, Філіппіни)

Найдорожчі Страви Світу

Суші “Del Oriente” – $2034 (Маніла, Філіппіни)

Любителі японської кухні неодмінно оцінять нігірі-суші “Del Oriente” –  витвір філіппінського кухаря Angelito Araneta Jr. За ціною $ 2034 за порцію, унікальна страва містить спеціально відібрані нігірі суші, загорнуті у тонкі пластинки з 24-каратного золота та прикрашені африканськими діамантами у 0,20 карата кожен. Найчастіше такі суші замовляють потенційні наречені, які збираються запропонувати руку і серце своїй обраниці.

5.       Фріттата “Zillion Dollar Lobster” – $1 000 (Нью-Йорк, США)

Найдорожчі Страви Світу

Фріттата “Zillion Dollar Lobster” – $1 000 (Нью-Йорк, США)

У ресторані Нью-Йоркського готелю класу люкс, можна спробувати незвичайний омлет, до складу якого, окрім яєць, додаються м’ясо лобстерів, ніжні вершки та цибуля шніт. Готова страва прикрашається десятьма унціями ікри. Саме ці інгредієнти і роблять його найдорожчим омлетом у світі. А для тих, кому гаманець не дозволяє замовити подібний шедевр, пропонують спробувати «полегшену» версію, з меншою кількістю ікри,  за $100.

6.       Десерт “Golden Opulence Sundae” -$1000 (Нью-Йорк, США)

Найдорожчі Страви Світу

Десерт “Golden Opulence Sundae” -$1000 (Нью-Йорк, США)

Екстравагантий десерт за ціною у $1000 від уже згадуваного тут Serendipity 3, представляє собою вершкове морозиво з бобів таїтянської ванілі, покрите 23-каратним сусальним золотом. Страва подається у келиху, прикрашеному золотою каймою і діамантами, до якого входять екзотичні фрукти, золоте драже, марципанові вишні та блюдечко з ікрою. У 2007 році він був занесений в Книгу рекордів Гіннеса як найдорожчий вершкове морозиво в світі.

Смачного Вам, і не забувайте дивувати своїх близьких власними шедеврами! Адже найдорожче те, що створено з любов’ю).

 

 

«

»