Помер Умберто Еко

Літ.куток
1207 Коментарі Вимкнено до Помер Умберто Еко

Учора ввечері у віці 84 років помер італійський письменник та філософ Умберто Еко. Причиною смерті стало онкологічне захворювання, з яким він боровся останні кілька років.

Прощальна церемонія відбудеться в Мілані у середньовічному замку Сфорца, головну вежу якого було прекрасно видно з квартири Умберто Еко.

eco_01Більше сорока років він присвятив науковій роботі в Болонському університеті, був відомим спеціалістом з лінгвістики, історії Середньовіччя та філософії. Йому були присвоєні почесні ступені Оксфордського, Гарвардського та Колумбійського університетів. Окрім активної наукової діяльності, Умберто Еко написав декілька романів, які принесли йому світове визнання. Найвідоміші з них – “Ім’я рози”, “Маятник Фуко” та “Празький цвинтар” У січні 2015 року був виданий його останній роман “Номер Нуль”

Душа спокійна, тільки коли споглядає істину і насолоджується створеним добром; а над добром і над правдою не сміються.

Чим хороші великі міста, так це тим, що варто відійти на кілька метрів, і ти вже на самоті.

Відмінність між поганим та хорошим поетом полягає у тому, що хороший поет спалює свої ранні проби пера, а поганий – публікує.

Цікавим фактов є те, що у ролі експерта з “бондології” ним видана “Справа Бонда” та збірка есе про оповідницьку манеру Яна Флемінга.

«

»